معرفی چای میعاد از سبد محصولات غذایی پخش بهپارس

تاریخچه گروه مواد غذایی میعاد

 

گروه مواد غذایی میعاد با بیش از 50 سال سابقه مدیریتی و 30 سال سابقه کاری در زمینه بسته بندی مواد غذایی همواره در تلاش است تا بهترین محصولات را با بهترین کیفیت بسته بندی نموده و در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

در سال 1978 این شرکت افتتاح گردید و از همان ابتدا کیفیت را بعنوان مهمترین رکن سرلوحه کار خود قرار داد .گروه مواد غذایی میعاد فعالیت خود را از کشور امارات و شهر دبی آغاز نمود ، اما از سال 1993 و در راستای کمک به چرخه صنعت کشور و همچنین کارآفرینی شرکت میعاد در ایران تاسیس گردید

 .

این شرکت در ابتدا کار خود را با بسته بندی چای و برنج شروع کرد ولی در ادامه و با گسترش دامنه فعالیتها قند ، شکر و زرشک نیز به چرخه فعالیتهای این شرکت اضافه گردید .

هم اکنون گروه مواد غذایی میعاد با بیش از 50 نوع محصول مختلف پاسخگوی نیازهای مردم عزیز ایران زمین می باشد .

و این راه همچنان ادامه دارد ...


 
یکی از علتهای موفقیت چشمگیر چای میعاد در بازار ایران وخارج ازایران همکاری و شراکت با شرکت امپریال IMPERIAL درسریلانکا می باشد .

شرکت ایمپریال ششمین شرکت مهم تولید چای در سریلانکااست .
 

افنخارات گروه مواد غذایی میعاد
این شرکت درسال 1385 موفق به دریافت گواهینامه های  ISO9001,ISO22000 از موسسه BUREAU شده است .

اخذ گواهینامه تأیید صلاحیت آزمایشگاه همکار از اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران در سال 1387

کسب عنوان واحد نمونه در سالهای 85 - 87 - 88 و 90 از سوی معاونت غذا و دارو

همچنین این شرکت در سایر کشورها اقدام به تاسیس نمایندگی نموده است . اولین نمایندگی گروه مواد غذایی میعاد در کشور آذربایجان در سال 1994 بوده است و پس از موفقیتهای این نمایندگی شعبه دیگری از میعاد در ارمنستان و در شهر ایروان در سال 1997 بنا نهاده شد.بدنبال موفقیتهای این دو نمایندگی و استقبال از محصولات میعاد در این کشورها در سال 2001 نمایندگی میعاد در تاجیکستان افتتاح گردید و پس از آن در سال 2002 نمایندگی افغانستان و همچنین عراق بنا نهاده شد . همچنین گروه مواد غذایی میعاد در سال 2008 در کشورهای قرقیزستان ، ترکمنستان و ازبکستان اقدام به افتتاح شعبه های جدیدی نمود.